fbpx

Odškodnění

ODŠKODNĚNÍ NEFÉROVÉ CENY KAMIONŮ

– orientace v problematice hospodářské soutěže
– dosažení odškodnění rychle a v co nejvyšší výši
– konzultace zdarma
ČÍST VÍCE

ODŠKODNĚNÍ ZA NEVYÚČTOVANÉ ZÁLOHY NA SLUŽBY

– orientace v problematice práv nájemníka
– dosažení odškodnění
– zastupování u soudu
ČÍST VÍCE

Díky zkušenostem víme, jaký postup v daném případě uplatit, tak abyste získali odškodnění rychle a v co největší výši. Při vyjednávání o mimosoudní vyrovnání Vám pomůžeme vyjednat výhodnou dohodu s výrobci, fyzickými osobami či institucemi.

Náš tým vedou advokáti s letitou praxí v oboru práva hospodářské soutěže a práva Evropské unie. Využijte tedy služeb našich zkušených advokátů a domluvte si schůzku. Věříme si natolik, že pokud bychom Vám odškodnění nevymohli, naše služby máte zdarma.

  • Převezmeme od Vás podklady a zhodnotíme Vaší pozici.
  • Podle situace vyhodnotíme nejlepší způsob řešení – smírné, mimosoudní vyrovnání, či vymáhání škody před soudem.
  • Budeme Vás zastupovat během celého procesu.

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI

Žaloby na náhradu škody představují složitý proces, náročný na skutková tvrzení a důkazní návrhy. Bez pomoci zkušeného advokáta je takřka nemožné usilovat o odškodnění u výrobců nákladních vozidel, neboť jimi jsou ohromné nadnárodní společnosti disponující v řadě případů desítky advokátů, právních specialistů, ekonomů a IT specialistů. Proto nelze proti nim bojovat bez adekvátní podpory advokátní kanceláře.

• Převezmeme od Vás podklady a zhodnotíme Vaší pozici.
• Podle situace vyhodnotíme nejlepší způsob řešení – smírné, mimosoudní vyrovnání, či vymáhání škody před soudem.
• Budeme Vás zastupovat během celého procesu.

Rozhodnutí Evropské Komise představuje stěžejní důkaz, že jednání kartelové dohody probíhalo a bylo protiprávní. To Vám usnadní procesní pozici ve sporu, neboť se výrobci nemohou zbavit své odpovědnosti. Mohou pouze napadnout přiznání a výši náhrady škody.

PROČ VYMÁHAT ODŠKODNĚNÍ S NÁMI?

Díky zkušenostem víme, jaký postup v daném případě uplatit, tak abyste získali odškodnění rychle a v co největší výši. Při vyjednávání o mimosoudní vyrovnání Vám pomůžeme vyjednat výhodnou dohodu s výrobci. Spolupracujeme s právníky v ostatních zemích EU, s finančními experty a odborníky z oblasti informačních technologií. Náš tým vedou advokáti s letitou praxí v oboru práva hospodářské soutěže a práva Evropské unie.

KDO MÁ NÁROK NA ODŠKODNĚNÍ?

Nárok má každá fyzická či právnická osoba, která v rozhodném období koupila nákladní automobil nad 6 tun. Není podstatné, byl-li vůz financován přes úvěr, nebo leasing. U výrobců MAN, Volvo/Renault, Iveco, DAF a Daimler (Mercedes) se dá odpovědnost přímo dovodit z rozhodnutí Evropské Komise. U výrobce Scania řízení ještě probíhá, avšak dá se v dohledné době očekávat podobný výsledek jako u ostatních členů kartelu. Při nákupu u ostatních výrobců se, dle našeho názoru, dá taktéž žádat o kompenzaci, vzhledem k vlivu na tržní ceny, který kartelová dohoda měla na celý trh s nákladními vozy.

Kontaktujte nás

*