fbpx

Individuální služby o klienta v oblasti nemovitostí

O co se jedná

Našim klientům jsme schopni nabídnout mimo standardní advokátní služby i individuální péči v oblastech smluvního zajištění dožití v nemovitosti, individuální řešení dluhové pasti a komplexní přístup k platební neschopnosti.

Poskytováním smluvního zajištění dožití v nemovitosti za úplatu nabízíme alternativní možnost prodeje nemovitosti pro lidi, kteří se nechtějí stěhovat, ale mají zájem o zvýšení své životní úrovně.

SMLUVNÍ ZAJIŠTĚNÍ DOŽITÍ V NEMOVITOSTI ZA ÚPLATU

Zajistíme vykoupení Vaší nemovitosti za domluvenou částku a na základě věcného břemene zapsaného v katastru nemovitostí svůj dům či byt dále doživotně využíváte. Potřebnou dokumentaci zařídíme za Vás a vše s Vámi podrobně probereme, abyste měli o celém procesu detailní přehled.

Zřídíme služebnost užívacího práva, která bude zapsaná do katastru nemovitostí a zajistíme přípravu veškerých smluv, advokátní úschovu a další poplatky spojené s transakcí nemovitosti za Vás uhradíme. Vy žádné poplatky za zprocesování neplatíte. Domov Vám zůstane, za to se vám smluvně zaručíme. Tuto záruku doživotního bydlení v prodané nemovitosti garantujeme nejen Vám, ale i dalším osobám v domácnosti například Vašemu partnerovi. S penězi získanými z prodej naložíte dle svého uvážení.

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI

Jsme dva advokáti, kteří poskytují služby běžným lidem a snaží se o individuální přístup ke klientům, a jejich potřebám v různých životních situacích.

Smluvním zajištěním dožití v nemovitosti za úplatu nabízíme výhodnou možnost prodeje nemovitosti převážně pro lidi, kteří by nemovitost neměli komu odkázat a zlepší si tím svou životní úroveň. Rádi s Vámi prokonzultujeme Vaší konkrétní situaci. Kontaktujte nás a domluvíme si Vámi schůzku. Schůzka je nezávazná a nic za ni neplatíte. Jestli je tato možnost alternativního prodeje pro Vás zajímavá a chtěli byste se dozvědět více, napište nám nebo nám zavolejte.

Kontaktujte nás

*